Agmar

Drzwi, które spełniają swoje podstawowe funkcje,
zapewniając bezpieczeństwo i gwarantując spokój.

Jednym z najstarszych surowców służących człowiekowi jako materiał budulcowy i ozdobny jest drewno. Posiada ono ogromną różnorodność struktury i odcieni, co powoduje, że każdy wyrób wykonany z drewna
jest – w pewnym sensie – niepowtarzalny. Wyróżnia się indywidualnym klimatem powodującym, że drzwi wykonane z niego są wyjątkowe.

Agmar, podczas całego procesu produkcji, dba o środowisko naturalne, stosując odpowiednie materiały,
a także zasila suszarnię za pomocą energii odnawialnej, przy wykorzystaniu farmy wiatrowej. Do malowania naszych drzwi stosujemy wyłącznie farby ekologiczne.

Produkcję stolarki otworowej rozpoczęliśmy w roku 1998. Marka AGMAR jest znana w większości regionów południowo-wschodniej i centralnej części naszego kraju. Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej, rozpoczęliśmy sprzedaż wyrobów do krajów członkowskich. Spełniamy oczekiwania Klientów, oferując wyroby eleganckie i trwałe, w szerokiej palecie kolorów i wzorów.

Podstawą wytworzenia solidnego produktu jest wnikliwa kontrola jakości na każdym etapie działania. Drewno, już od pierwszego etapu, obrabiane jest w naszym tartaku, suszarni, a następnie zakładzie produkcyjnym.

Staranność i dokładność doświadczonych pracowników, w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym oraz komponentami renomowanych firm, powoduje, że drzwi AGMAR dorównują jakością wielu innym, znanym na rynku producentom. Dowodem jest posiadany przez nas certyfikat CE.

Przystępna cena powoduje, że nasza oferta jest zdecydowanie konkurencyjna, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich parametrów użytkowych.Katalogi Agmar
 

Katalog drzwi

 

Katalog zdobionych
wkładów szklanych
do drzwi

 
Creador
Ekskluzywna linia

 
Copyright 2014 by www.minplast.pl   Wszystkie prawa zastrzeżone.   Realizacja: PROMOTOR POLSKA